Rekonstrukce

Specializace firmy ARCUS je v komplexních rekonstrukcí bytových jader a objektů, které renovujeme již přes 20 let. Rozsáhlejší úpravu bytů nebo jiných objektů předchází plánování rekonstrukce. Kontaktujte nás a získejte možnost s námi průběh celé rekonstrukce konzultovat s odborníkem.

Obklady a dlažby

Společnost ARCUS je vybavena technickými prostředky a strojními zařízeními na pokládání obkladů i dlažeb, zakázky jsme schopni realizovat rychle a komplexně v rámci jedné společnosti.

Novostavby

Poptávka na výstavbu na klíč rychle roste naopak trend „postavit si sám“ přestává být populární. Novostavby od profesionálních firem na klíč jsou bezpečné, dostupnější než kdy dříve a nové projekty umožňují až trojnásobnou úsporu nákladů spotřeby tepla.

Půdní vestavby

Půdní vestavby jsou moderní cesta investic do vlastních nemovitostí. Lidé po celém světě drží trend a dodávají svým nemovitostem další obytný prostor a zvyšují tak hodnotu celé nemovitosti.

Zateplovací systémy

Projekty zateplovacích systémů realizujeme od společnosti Baumit, která patří k lídrům na evropském trhu. Naše dlouhodobé vynikající zkušenosti nám umožňují porovnat jednotlivé produkty a vybrat pro váš projekt ten nejlepší.

V rámci celorepublikové soutěže společnosti Baumit jsme se několikrát umístili na prvních příčkách v soutěžích Fasáda roku.